Малюкові просто необхідно бавитися. Таким способом він пізнає світ, вчиться та розвиває потрібні навички. Якими повинні бути іграшки для дітей до року?
•    відповідати віковим особливостям;
•    бути виготовленими з гіпоалергенних матеріалів;
•    не мати гострих кутів, здатних травмувати дитину;
•    легко очищатися;
•    не видавати занадто гучні звуки, що впливають на розвиток слуху;
•    не бути занадто яскравими, щоб не зіпсувати зір дитини.
Перші іграшки малюка - це старі добрі брязкальця. Брязкальце варто вибирати у перевірених виробників, які розробляють іграшки спільно з дитячими спеціалістами, наприклад, Playgro.
Брязкальця Playgro зручно тримати в ручках, вони виконані з різнофактурних матеріалів, для розвитку тактильних навичок, містять елементи, для розвитку моторики і видають приємні звуки.
Щоб дитині не було нудно на прогулянці, виберіть підвісні іграшки Playgro, в яких передбачені спеціальні кріплення для фіксації на дузі коляски або автокрісла.
Малюкам від трьох місяців подобається проводити час на розвиваючих килимках, адже там багато всього цікавого. Килимок - це можливість залишити малюка ненадовго і дозволити йому самостійно досліджувати нові матеріали, відчуття, звуки та знайомитися з друзями. Вибирайте дитячі килимки ізраїльської компанії Yookidoo, наприклад, Роболенд, в комплектацію якого входять підвісні іграшки, люстерко, дуги і навіть автомобільний трек з музичною машинкою.
Відмінним подарунком для дитини будуть іграшки для ванної. Пирскавки, кубики, книжки з пищавками, формочки та інші, з якими можна гратися під час купання, в басейні або на пляжі. Варто звернути увагу на багатофункціональні іграшки, наприклад Yookidoo Чарівне дерево, яскраві елементи якого здатні кумедно розбризкувати воду і крутитися. Для доросліших дітей підійдуть захоплюючі Yookidoo Качині перегони, які розвивають увагу, пам'ять, дрібну моторику, просторове мислення, розуміння фізичних явищ і математичні здібності.