Ласкаво просимо до майстерні, де можливий ремонт дитячих колясок різних виробників та марок.

 

У вас поламалася коляска? Її веде вбік, зламалася ручка, зникла амортизація, а може, капюшон переломився? Звернувшись до нашої майстерні, Ви заощадите на витратах та отримаєте свій візок у відмінному технічному стані.

Наше підприємство займається ремонтом практично всіх моделей колясок будь-яких виробників.

Ми здійснюємо ремонт у максимально короткі терміни. При цьому використовуються оригінальні запчастини та професійне обладнання. Кваліфіковані фахівці нашого центру дуже швидко виявлять та усунуть будь-яку поломку. Ми виконуємо безліч операцій, проведення яких не завжди можливе в домашніх умовах: заміна та встановлення шарнірів на ручці, заміна коліс різного діаметру, заміна осей після їх вироблення, заміна втулок, камер (колеса), покришок, передніх та задніх колісних вузлів, ремонт спинки , підніжки, капора, усунення ведення у бік всіх видів дитячих колясок В наявності є колеса для колясок, різні запчастини для колясок. Навіть за відсутності оригінальної запчастини ми завжди зможемо запропонувати альтернативний варіант.

Також ми здійснюємо продаж запчастин до дитячих візків. Підбір здійснюється безкоштовно за вашою заявкою. Вам потрібно лише вказати: назву бренду, модель коляски, приблизний рік випуску/покупки, описати поломку або зламану деталь, в ідеалі надіслати фотографію коляски. Також ми завжди готові проконсультувати вас з самостійної установки тієї чи іншої запчастини. Доставка запчастин здійснюється по всій Україні.

 

                                                                                Запчастини: