Прогулянки на свіжому повітрі потрібні малюкові в будь-яку погоду, але не кожна дитяча коляска здатна долати бездоріжжя, бруд, снігове чи льодове покриття. Ну, що, залишаємося вдома? Ні в якому разі! Просто потрібно вибрати правильну коляску.
Пропонуємо три моделі колясок-всюдиходів з відмінними ходовими характеристиками, які ідеально підходять для будь-якої пори року та подбають про дитину під час негоди.
Перший у списку: X-lander X-Move.
Добротна і практична коляска від польського виробника сподобається вам в першу чергу стійкістю, широкою базою та великими колесами, що просто створені для труднощів. Дитина однаково добре захищена від вітру, снігу та холоду, як в колисці, так і в прогулянковому модулі. Одна з корисних опцій коляски - світлодіодні сигнальні лампочки для кращої видимості в сутінки та погану погоду. Завдяки широким функціональним можливостям, відмінній прохідності та амортизації, коляска користується підвищеним попитом у батьків з міської та сільської місцевості, хто хоче виходити на прогулянки, не переймаючись примхами погоди.
Хто далі? Invictus V-Dream - результат роботи команди бельгійських, німецьких і польських фахівців.
Коляска орієнтована в першу чергу на європейського покупця, тому надійність комплектуючих з Німеччини та висока якість складання забезпечують довговічність, незалежно від умов експлуатації, а також безпеку дитини під час поїздок. Коляска оснащена стійкими до проколів і деформації гелевими колесами, що підвищує її прохідність та робить простим управління на будь-якому дорожньому покритті. Invictus V-Dream - це не тільки чудова дизайнерська робота, але і необхідний функціонал, зручні модулі, швидке складання шасі, система поглинання коливань і надійна система гальмування.
І нарешті, Inglesina Quad!
Італійська коляска відмінно зарекомендувала себе як надійний транспорт для мобільного сім'ї. Завдяки системі амортизації та гумовим колесам з кульковими підшипниками, коляска «на відмінно» справляється з міськими вулицями, а також з більш складними ділянками дороги. Інноваційний тип шасі має високий рівень стійкості та забезпечує безпеку на прогулянці. А ще купивши Inglesina Quad ви отримаєте розширений функціонал, багату комплектацію та ні з чим не зрівняне задоволення від спільних прогулянок.