Додайте товари до списку бажань
0

Дитячі інтерактивні іграшки-роботи

Інтерактивні іграшки - порівняно новий винахід, яке швидко набуло любов хлопців у всьому світі. Діти дошкільного віку люблять весь вільний час проводити, граючи самостійно або з друзями. Гра являє собою найбільш потужний інструмент для правильного розвитку дитини. Інтерактивні іграшки не тільки приносять задоволення дитині, але і допомагають фізичному, розумовому і психологічному розвитку малюка.

На відміну від звичайних ведмедиків і зайчиків, іграшки-роботи взаємодіють з дитиною. Вони вміють видавати характерні для тварин звуки, плакати, сміятися, танцювати, розповідати казки і повторювати слова. Такий вид іграшок призначений для дітей від 5 років.

Головна відмінна риса дитячих інтерактивних іграшок - натуральність і реалістичність.

Основні переваги ""живих"" іграшок:

  • Допомагають маляті освоювати нові знання: вважати, вчити абетку, поліпшити мову і навіть назв іноземною мовою
  • Розвиває пам'ять, дрібну моторику, поняття причинно-наслідкових зв'язків (якщо погладити тварину-робота, воно заурчить або замурличе)
  • Беруть участь в рольових іграх, необхідних для розвитку дітей. Малюк піклується про інтерактивну собачку, кішку, їжачка або пташку, вчиться доглядати за лялькою.
  • Інтересу до звичайної м'якої іграшки чи ляльки, вашій дитині вистачає, як правило, на один день, а після того, як всі можливості перевірені, а деталі розібрані, малюку стає нудно, і він починає випрошувати нову іграшку. Інтерактивна іграшка стає другом малюка на тривалий період.

Які бувають види інтерактивних іграшок?

Умовно роботизовані іграшки можна розділити на наступні види:

  • Ляльки;
  • Тварини;
  • Роботи і вигадані персонажі;
  • Предмети для розвитку та навчання.

Мрія і предмет гордості кожного хлопчика - роботи, прибульці або інші подібні іграшки. Вони не просто візуально схожі, наприклад, на героїв відомих коміксів чи мультфільмів, а являють собою справжній невеликий механізм, здатний робити найпростіші рухи.

Для дівчаток ляльки, які імітують малюків, просто справжня знахідка. Вони плачуть і розмовляють, їх можна укладати спати і міняти памперси. З ними можна придумати так багато ігор!

Особливою популярністю користуються м'які інтерактивні іграшки. Адже малюкові не завжди дозволяють завести вдома живого вихованця, в такому випадку іграшка-робот - відмінна альтернатива. Малюк щиро полюбить свого вірного електронного друга і навчиться про нього піклуватися.

Окрема група - говорять абетки, цифри, карти, плакати, призначені для навчання вашої дитини. Інтерактивні книги призначені для дітей старшого віку і додатково комплектуються спеціальними зошитами та ручками.

Як вибрати інтерактивну іграшку?

При виборі такого виду іграшок, слід дійсно враховувати побажання дитини і обговорювати майбутню покупку перед походом в магазин. Дитячі інтерактивні іграшки коштують дорожче звичайних, тому ви повинні бути абсолютно впевнені, що малюкові буде цікаво з нею грати.

При покупці варто звернути увагу на матеріали виготовлення, щоб новий улюбленець був безпечний для здоров'я вашої дитини.

Простежте за тим, щоб звуки, які видає ваш новий вихованець, були не дуже гучні, інакше він просто налякає малюка, а всі домочадці будуть вкрай незадоволені від яскравих емоцій робота або ляльки.

В інтернет-магазині Babyhit представлений великий вибір інтерактивних іграшок, і їх число буде постійно поповнюватися. Ми підготували спеціально для наших маленьких покупців найбільш цікавий і актуальний асортимент. Купити інтерактивну іграшку в нашому магазині дуже просто: вибирайте з каталогу свого нового друга, а ми з задоволенням доставимо його вам в будь-яку точку України.

Немає товарів

Вгору